צילום מגנטים איכותי ע”י הדפסה תרמית ומגוון אטרקציות לאירועים

 צילום מגנטים לאירועים פעם והיום

פעם, צלם  לאירועים לא היה חלק מצוות גדול ועם יכולת לספק שירותים נרחבים מגוונים. הצלם היה מגיע, מצלם את האורחים, מפתח תמונות לאלבום, דואג לסרט ערוך מתוך האירוע וזה הכל. כיום, נהוג שצלם מספק ערך מוסף הרבה יותר גדול. הערך המוסף הזה בא לידי ביטוי בצוות צילום גדול יותר, בשיפורים כגון הפקת אלבום מרהיב, מצלמות רחף וכמובן גם צילום מגנטים .

מדוע צילום מגנטים הפך לחלק חשוב כל כך מהאירועים בישראל?
משום שהסתבר שזהו שי קטן שהאורחים נהנים ממנו עד מאוד. כעת, לא רק בעלי האירוע נהנים ממזכרת בצורה של אלבום תמונות יפה וסרט ערוך ומצולם. גם האורחים נהנים מצילום על מגנט, זיכרון יפה שנשאר לאורך זמן.

למי מתאים צילום מגנטים
שירות של צילום מגנטים הפך לרווח מאוד מפני שהוא מתאים לכולם – לצעירים, למבוגרים, לילדים, לבני נוער. לא משנה אם מדובר בחתונה עם הרבה מאוד מוזמנים, בר מצווה יחסית מצומצמת או ברית מילה נחמדה – בעלי האירוע בהחלט יכולים לכבד את האורחים במגנטים יפים עם תמונה. תמונה למזכרת מסוג זה לא צריך לשמור בתוך קופסא מאובקת או באלבום על מדף גבוה. את המגנט פשוט ממקמים על גבי המקרר, כמזכרת יפה ואסתטית במיוחד. כאשר האורחים נהנים כולם מהתוצאה, כאשר התופעה ששמה צילום מגנטים הפכה לסטנדרט כמעט בכל אירוע, זהו דבר שאי אפשר לוותר עליו. בכל אירוע, בכל חגיגה, לאורך כל השנה.

בוחרים את האיכות המגנט
צילום מגנטים הוא אולי תופעה רווחת, אבל אין זאת אומרת שהיא אחידה באופייה. יש כאלה שמגלים בשלב כזה או אחר שתמונת המגנט שצולמה מאבדת את הצבעים החיים והיא הולכת ודוהה. יש כאלה שמגלים שהמגנט חלש מדי, ואי אפשר להצמיד אותו למקרר ליותר מאשר רגעים ספורים לפני שהוא נושר. אז איך אפשר למנוע זאת? זה פשוט – בוחרים את האיכות שהייתם רוצים לקשר עם האירוע שלכם. מחפשים שירות של צילום מגנטים ברמה גבוהה ומגלים שזה אפילו לא יקר במיוחד.

הוצאה קטנה – וכולם בתמונה
שירות של צילום מגנטים נחשב להוצאה קטנה, גם כאשר בוחרים את המגנטים האיכותיים ביותר, שלא דוהים, שמחזיקים מעמד לזמן רב. את התוצאה האיכותית שמשאירה בתמונה את כל אורחי האירוע ניתן לשפר, אם רוצים, על ידי הוספה של גרפיקה מתאימה ונאה שבוחרים מראש. נהוג להדפיס באותיות יפות על גבי התמונה את התאריך של האירוע. נהוג להוסיף גם את שמם של בעלי האירוע ואפשר גם להוסיף משפט כמו “תודה שהגעתם לשמוח  בשמחתנו ועוד..”.
במידה ומתחשק, אפשר להפוך את תהליך הצילום עצמו לחווייתי ומיוחד. ניתן לשלב באירוע עמדה עם אביזרים לצורך הצילום – משקפים, שפם, כובע, איפור, ז’קטים מיוחדים וכדומה. כך, צילום המגנטים מקבל מיימד אחר  ומשעשע במיוחד שבו האורחים שלכם ייהנו במיוחד.

אהבתם את המאמר? נשמח לשיתוף !
error
התקשרו עכשיו
error

אהבתם את הפוסט?שתפו אותו עם חבר/ה

Follow by Email
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram