למה מגנטים פולארויד לאירועים תפסו תאוצה בזמן האחרון כמעט בכל אירוע?

צילום פולארויד פעם ומגנטים פולארויד לאירועים כיום

צילום פולארויד במסגרת מגנט פולארויד לאירועים נותן “פאן אחר” לצילום האירוע טעם של פעם . פולארויד למי שלא יודע היה מצלמת האינסטנט הראשונה אשר יוצרה בכמויות מסחריות ונמכרה בחנויות הצילום בארה”ב בהתחלה ממש בזול וכאשר היא נתפסה בשוק היא נמכרה ביוקר. הפולארויד עבד ממש כמו מצלמת פילם מיוחדת עם נייר צילום אשר היה ממוקם בתא איחסון מסויים בתוך המצלמה,..כאשר היו מצלמים , אחרי כדקה בערך הייתה יוצאת תמונה.

מגנטים פולארויד לאירועים כיום

כיום ישנם מצלמות פולארויד אישיות כמו הדגם של Fujifilm Instax Mini 8 שלא עולה בהכרח המון כסף וכל אחד יכול לקנות אותן ולהפיק תמונות פולארויד באירוע שלו ,אך בואו לא נתבלבל !? רק חברת צילום מגנטים מנוסה ואיכותית יכולה להפיק לכם מגנטים פולארויד איכותיים לאירוע שלכם, בכדי להפיק מגנט פולארויד חייבים קודם כל צלם מגנטים טוב ומנוסה שיתפוס אותכם ברגעים בלתי צפויים באירוע , מגנטים פולארויד מודפסים ע”י מדפסת טרמית שיוצרת אפקט וינטג’ מיושן. 

לגבי גודל מגנט פולארויד- מגנטים פולארויד לאירועים יכולים להיות בשני גדלים שונים:

  • 10X7.5 (גודל מגנט סטנדטי)
  • 10X10(גודל מגנט מרובע)

אחרי שעיצבנו והדפסנו את המגנטים פולארויד אנו נתלה אותם על לוח אטבים יפה ואלגנטי מעץ שישדרג את האירוע כך האורחים ייהנו ממגנטים פולארויד בסגנון וינטג’ משודרג וגם מזכרת איכותית לכל החיים!

 

“אנו במגנטולי עובדים רק עם צלמים מקצוענים ונפיק מגנטים פולארויד איכותיים לכם ולאורחים שלכם ללא הגבלת כמות, המדפסת שלנו היא בהדפסה טרמית הטובה ביותר שיש כיום להדפסת מגנטים פולארויד לאירועים”

    

*חשוב לדעת: מי שמזמין “מגנטים פולארויד” אנו מביאים לוח אטבים מעץ מעוצב שהמגנטים יהיו תלויים עליו!

 

עיצובים שלנו- מגנטים פולארויד

 

הערה-(“כל הזכויות שמורות לאתר מגנטולי”) כל עיצובי המסגרות מעוצבים ע”י מעצבת גרפית מקצועית אין להעתיק, לשכפל, לצלם, או לאכסן במאגר מידע ובכל דרך אחרת חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי

 

להצעת מחיר צרו קשר ותהנו ממגנטים איכותיים ומקוריים 

אהבתם את המאמר? נשמח לשיתוף !
error
התקשרו עכשיו
error

אהבתם את הפוסט?שתפו אותו עם חבר/ה

Follow by Email
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram