מגנטים פולארויד לחתונה- איך הופכים חתונה רגילה לחתונה שונה ומיוחדת?

החתונה שלכם היא האירוע היחיד והמיוחד עבורכם, אך עבור האורחים שלכם זוהי חתונה אחת מני רבות. השגרה היא האויב הגדול של כל אירוע ואם אתם רוצים לחגוג בחתונה מקורית ומיוחדת שתעניק לאורחים חוויה ייחודית ושונה מכל החתונות שהם מכירים, אתם חייבים לשבור את השגרה, לחגוג בדרך שונה ומיוחדת ולהעניק לאורחים אטרקציות והפתעות קטנות שיוסיפו אווירה וילהיטו את השמחה.

חמש רעיונות לחתונה מיוחדת מקורית ושונה!

חגגו את החתונה בפורמט שונה ובנו את האירוע על נושא מסוים. חתונות הבנויות על נושא מסוים ישאבו את האורחים מהמציאות ויכניסו אותם אל אווירה שונה ומיוחדת המבדלת אותן מחתונות אחרות. אם תבחרו, למשל, בנושא ים, תוכלו לעצב את האולם ואת השולחנות באקססוריז בעלי זיקה לים כמו סירות קטנות, צדפים ומפות בצבע ים, תוכלו להגיש מאכלים בעלי זיקה לים ועוד. אם תחליטו על חתונה בסגנון שנות השמונים, תוכלו לעצב את ההזמנות, את השולחנות בסגנון הזה ולהוסיף אביזרים מיוחדים המאפיינים את התקופה. אנו נפיק לכם מגנטים פולאוריד לחתונה מושלמת. 

הפתיעו את האורחים בהפתעות קטנות שיכניסו לחתונה הרבה הומור ואווירה של שמחה.

חלקו לאורחים על רחבת הריקודים כובעים מצחיקים, פרחים בסגנון הוואי, משקפיים מקוריים ואטרקציות מיוחדות שיוסיפו אווירה לאירוע כמו עשן כבד, בועות או אמן בלונים, אך הכי חשוב צלם מגנטים נחמד שיסתובב בין הרוקדים וינציח את החתונה שלכם ויפיק  מגנטים פולאוריד לאורחים בפוזות משעשעות ומצחיקות לחצו לכל-אטרקציות לאירועים בדף הבית שלנו

מגנטים פולארויד לחתונה זו אחת האטרקציות הפופולאריות בחתונות כיום

חלקו לאורחים מזכרות מיוחדות כמו מחזקי מפתחות עם תמונת החתן והכלה, חולצות מיוחדות שעליהן מודפס מסר מיוחד ומשעשע, בנוסף צילום מגנטים פולאוריד לחתונה שתהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. זו אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר ואין כמעט אורח שלא נהנה לקבל אותה עם זה בחתונה או בכל אירוע אחר.

אתם לא מתלהבים מצילום מגנטים פולאוריד לחתונה בחרו במסך לבן לצילום.

על מסך לבן לאירועים white screen שמעתם? אטרקציה מלהיבה שגם תצלם את האורחים וגם תעביר את הזמן בכיף. במסך הלבן לצילום יוכלו האורחים להצטלם בעצמם מבלי לחכות לצלם שיתפוס אותם ברגע הנכון. הניחו ליד המסך הלבן לצילום אביזרים מיוחדים, בגדים, כובעים, ספרים, מטריות ועוד ותנו לאורחים לבחור את סגנון התמונה שהם אוהבים…ניתן לשלב את המסך הלבן בנוסף עם מגנטים פולארויד לחתונה שלכם.

רוצים להיות מקוריים, שנו את סדר החתונה. כל החתונות מתנהלות בסדר ידוע מראש.

קבלת פנים, חופה, ארוחה, ריקודים בין הארוחות וקינוחים. החליטו על סדר שונה, התחילו את החתונה בארוחה טעימה, המשיכו עם החופה והותירו זמן רב לריקודים סוערים אל תוך הלילה. נוסף על כך שזו תהיה חתונה שונה שתבדיל את החתונה שלכם משאר החתונות, לאחר הארוחה האורחים יהיו שבעים ויוכלו להתפנות וליהנות מריקודים סוערים.

 !השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הדילים והמבצעים שאנו מציעים

 

Summary
Reviewed Item
מגנטים פולארויד לחתונה
Author Rating
51star1star1star1star1star