מגנטים לבת מצווה איכותיים ובהתאמה אישית?

מגנטים לבת מצווה/מגנטים לבר מצווה הם כיום הם חלק בלתי נפרד מאירועי המשפחה, הילדים שלנו מתכוננים ומדברים על האירוע הבלתי נשכח עם חבריהם בכיתה ומצפים לזה בקוצר רוח, פעם בזמנים שונים מהיום, בר מצווה ובת מצווה היו נגמרים בזה שעולים לתורה וכולם מפוצצים אותך בסוכריות בבית כנסת ואז נפגשים לאיזה ארוחה ביתית אם קצת מתנות ובזה זה נגמר . אבל כיום?? זה לא בא בחשבון!!

הילדים רוצים לחגוג בת מצווה/בר מצווה מינימום בסדר גודל של חתונה ורצוי שתיהיה במקום מגניב עם מלא משחקים שווים די גי' מטורף אורות צבעוניים מכונת עשן מגנטים צלם וידיאו מפעילים ועוד ועוד … ולמה לא?

אם יש לכם את האפשרות לעשות אירוע מגניב לכיתה ולחברים ובמחיר סטנדרטי ויש דילים לאירועים ומשחקים לאירועים שווים שמוזילים לכם עלויות זה אפשרי ויותר מיזה אפילו רצוי..

מגנטים לבת מצווה כיום !

כיום האירוע בת מצווש של הבת שלכם פתאום מקבל תפנית בעלילה כל הילדות ידברו עליה באינסטוש ובפייסבוק וכולן רוצות כמה שיותר מגנטים באירוע..לכן אנו לא חוסכים . במגנטולי אם אנו מצלמים את כל החברות של ילדת בת המצווה , אנו נוציא מגנט לכל החברות בלי יוצא מן הכלל

באמת עם השנים הפקנו המון מגנטים לבת מצווה וראינו המון סוגים של בת מצוות ובר מצוות במקומות שונים בארץ.. ולא היה אירוע אחד שלא כולם היו מרוצים תמיד אנו דואגים שכולם יקבלו מגנטים , גם החברה של הילדה והסבתא שרוצה מגנט של הנכדה ? גם היא תקבל מגנט ! 

 צריכים מגנטים לבת מצווה? אנו במגנטולי מציעים לכם דיל שיחסוך לכם בעלויות באירגונים ובעיקר בכאב ראש! אז מה הוא כולל?

   דיל הכל כלול

צילום מגנטים +צילום סטילס+צילום ווידיאו