אירוע בת מצווה הוא אירוע שלא קורה כל יום אלא רק פעם אחת בחייה של כל נערה. כאשר אנחנו רוצים להפוך את אירוע בת המצווה של הבת שלנו לאירוע מושלם שהיא תיהנה בו אם חברותיה ותזכור אותו בחיוב אנחנו צריכים לארגן אותו באופן יצירתי ומקורי. בחירה מותאמת אישית של כל מרכיבי האירוע תהפוך את האירוע ליוקרתי מקורי ומושלם יותר. כך למשל חשוב שנבחר עיצוב מותאם אישית של מגנטים לבת מצווה אותם נחלק לאורחים באירוע וניתן לבחור גם אטרקציות ייחודיות לאירוע כמו לדוגמא: עמדות צילום או עמדות של אמן קריקטורה שיצייר את המשתתפים השונים בבת המצווה.

    איך ניתן להפוך אירועי בת מצווה לייחודים ומהנים יותר+ הכנת מצגת די בקלות?

הדרך הכי טובה להפוך אירוע בת מצווה לאירוע ייחודי ומהנה היא להשקיע הרבה מחשבה בתכנון כל הפרטים הקטנים באירוע. בשביל שהאירוע שלנו לא יהיה אירוע נדוש וקיטשי חשוב שנקדיש זמן ומחשבה לכל הפרטים שיהיו בו מהקייטרינג שנגיש לאורחים ועד עיצוב השולחנות או בחירת מגנטים לבת מצווה שכל אורח יוכל לקבל במהלך האירוע ובסופו. עלינו להחליט למשל האם אנחנו רוצים שהאירוע יהיה חלבי או בשרי וגם איזה מוזיקה תושמע בו. באירועי בת מצווה רבים נהוג שיש גם ברכות לכלת האירוע וגם סרטונים מרגשים. ניתן גם לצלם באופן מותאם אישית בוק בת מצווה לבת שלנו.

טיפ להכנת מצגת ממגנטולי – אתם יכולים ליצור בעצמכם וממש בקלות מצגת קצרה ואיכותית של תמונות מתחלפות משולבות עם מוזיקה וזה יראה מיליון דולר (כנסו לאתר: Animoto )

אירוע בת מצווה – טיפים לארגון אירוע בת מצווה ייחודי

כאשר אנחנו באים לארגן אירוע כמו בת מצווה אנו רוצים שהוא יהיה ייחודי, באותו האופן אם נתכנן את האירוע זמן רב מראש נוכל גם לשריין אטרקציות מיוחדות לאירוע ודי.ג'י איכותי שיתאימו לרמה של האירוע שאנחנו רוצים. הכי חשוב צריכים לחשוב לא רק מה אנחנו אוהבים, אלה מה הבת שלנו אוהבת ולהתאים את זה לאופי האירוע וללכת עם זה עד הסוף. כאשר נהיה קשובים לילדינו ולא רק לעצמנו אז האירוע ישקף את האופי של ילדינו ויהיה ייחודי מאוד בעיצוב שלו ובמהלך העניינים בו.

ארגון אירוע בת מצווה מקורי יכול לכלול אירוע בסגנון עיצוב מקורי ומגניב כמו למשל של להקה מסוימת, או בחירה לעצב את האולם שבו אנו חוגגים בסגנון אירוע מהאגדות ממש כמו בסרטי דיסני. אנחנו יכולים לבחור לעצב את האירוע או את המגנטים לבת מצווה בסגנון של ים וגלישה או בסגנון של חווה וסוסים – יש עוד מלא רעיונות תלוי מה הבת שלנו אוהבת ורוצה.

מסגרות למגנטים לבת מצווה – לשדרג את עיצוב המגנטים באירוע שלכם.

הבחירה כיצד לתכנן ולעצב את אירוע בת המצווה של הבת שלנו היא אומנם תהליך. מומלץ להתחיל לארגן את האירוע מספר חודשים לפני שהוא מתקיים וזאת בשביל שנוכל גם לבחור את הספקים הכי טובים לאירוע ואת אולם האירועים הכי טוב. כך למשל נוכל לבחור שבאירוע שלנו יהיה צלם מגנטים איכותי שיוכל להציע לנו מגנטים משודרגים באירועים מגנטים לבת מצווה בעיצוב מותאם אישית. אנו במגנטולי שמים דגש על כל מסגרת למגנט לבת מצווה בר מצווה, חתונה או  אפילו אירועי חברה. באתר שלנו כל מסגרות המגנטים הם בעיצוב מקורי וייחודי בלבד רק לנו :  בחרו מסגרת כנסו ל מסגרות למגנטים

 

חוגגים בת/בר מצווה? צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית

 

Summary
Reviewed Item
"צוות מגנטולי היו נחמדים ואדיבים והמגנטים לבת מצווה של ביתי מעולים והכי איכותיים שיש"
Author Rating
51star1star1star1star1star