במידה ויש לכם אירוע בקרוב הדילים לאירועים שאנו מציעים  יחסכו לא מעט כסף !!

100% שירות
100%
100% אמינות
100%
100% חסכון
100%

דיל לצילום סטילס+צילום מגנטים 1,800 שח'

אנו מגיעים 2 אנשי צוות לתחילת האירוע ,עושים צילום סטילס ומגנטים איכותיים עד לשלב הסופי של האירוע. הצילום סטילס הוא ברמה גבוהה ע”י צלמים מקצועיים שישאירו לכם מזכרת ותמונות מרובות ושוות מהאירוע שלכם (לאירועים עד 120 איש לא כולל חתונות)

דיל צילום מגנטים+תקליטן לאירועים

חבילה מפנקת הכוללת צילום מגנטים לאירועים איכותיים ללא הגבלה למשך כל האירוע + DJ (תקליטן) תותח עם ניסיון רב שיהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח,מתאים לכל סוגי האירועים במיוחד לבר/בת מצווה וחתונות. חבילה זו תחסוך לכם כמה מאות שקלים והיא מאוד פופלרית...

דיל צילום מגנטים+צילום וידאו

חבילה זו היא כוללת גם צילום וידאו וגם צילום מגנטים איכותיים ללא הגבלה ! צלם וידיאו מקצועי שילווה את האירוע שלכם ויתעד אותו באיכות HD מתחילתו עד לשלב הסופי . הצלם יביא כמה מצלמות וידיאו במהלך האירוע ובמידה והאירוע עם כמות גדולה של מוזמנים יבואו שני צלמי ווידאו יש אפשרות לצילום HD או DSLR..

דיל צילום מגנטים+משחקים לאירועים

משחקים לאירועים הם טרנד חם כיום ! כמעט ובכל אירוע בת מצווה/בר מצווה אתם יכולים למצוא משחקים לאירועים, אנו מציעים לכם חבילה הכוללת גם צילום מגנטים + משחקים שווים לאירועים כמו : שולחן פוקר,שולחן הוקי אוויר,עמדות מולטימדיה משחקי קזינו ועוד...

דיל מגנטים לאירועים+זוהרים לאירועים

זוהרים לאירועים זהו גימיקי נפוץ כמעט בכל אירוע אפשר להזמין : זוהרים לחתונות , זוהרים לבת מצווה , זוהרים למסיבות חברים ועוד.. . חבילת זוהרים לאירועים מתאים כמעט לכל סוג אירוע והאורחים פשוט מתמכרים אליו כי זה מוסיף צבע לרחבת הריקודים, אנו במגנטולי מציעים לכם דיל שווה שכולל בתוכו..

בחרו איזה דיל לאירוע מתאים לכם?